Місто

В амбулаторії сімейної медицини на Старому місті встановили ліфт для людей на візках

7 грудня 2015, 14:43

 Амбулаторія сімейного лікаря по 1-й пров. Українському,6А, що на Старому місті, стала доступною для людей з інвалідністю. У ній встановлено ліфт, яким можуть користуватись усіх, хто не може підніматись на другий поверх сходами. Наразі підйомник готовий до експлуатації. Перед його запуском міський голова Сергій Моргунов побував в амбулаторії та провів виїзну нараду.

Про це повідомляє департамент у справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Амбулаторія по пров. І-й Український, 6а є відокремленим структурним підрозділом ЦПМСД №5. Вона обслуговує майже 21 тисячу жителів двох дільниць Старого міста, в тому числі - 3 724 дітей. За одну зміну працівники амбулаторії приймають близько 100 чоловік.  

На території, яка обслуговується  амбулаторією, проживає 517 інвалідів. З них 123 людини мають порушенням опорно-рухового апарату та нервової системи.

В цьому році для забезпечення доступу маломобільних груп населення до медичного закладу встановлено підйомник. Вартість ліфта разом з усіма необхідними роботами становить 500 тис. грн, 400 тис. – виділено з міського бюджету, ще 100 тис. грн. –  перерахувала ГО «Гармонія». Тестувала новий підйомник голова ГО «Гармонія» Раїса Панасюк. Також вона звернула увагу на те, що у цій амбулаторії для людей з обмеженими фізичними можливостями адаптований туалет, у приміщенні немає порогів, стіл на рецепції двох рівнів і тепер працівники можуть бачити людей, які приїхали на візку.

ВИННИЦА.info

Теги: ліфт поліклініка 
Матеріали по темі