Суспільство

В департаменті охорони здоров’я роз’яснили, в яких районах Вінниччини у лікарів «первинки» низька зарплата і чому

6 серпня 2018, 15:01

 Заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк 6 серпня на апаратній нараді у Вінницькій ОДА повідомила про ситуацію із виплатою заробітних плат сімейним лікарям області за новою системою.

За її словами в липні, максимальну зарплату, у розмірі 21-22 тис грн., отримали 6 сімейних лікарів з Ямпільського району та м. Ладижина. Вони підписали найбільшу кількість декларацій на обслуговування пацієнтів. Від 11 до 15 тис грн. отримали біля 230 сімейних лікарів області, а 15 до 20 тис. грн. – більше 110 лікарів. Менше 10 тис грн – усі решта.

Найгірша ситуація спостерігається у тих районах, які не провели оптимізацію в медичних закладах.

«Гроші йдуть на утримання роздутих штатів. Такі райони , як Томашпільський, Погребищенський, Чечельницький, Шаргородський, Піщанський (зокрема – районні центри) мають невиправдано завищені штати лікарів та медперсоналу, тож і зарплати тут є найнижчими»,- зазначила Надія Марусяк.

Питання реорганізації медичних закладів у районах та укладання ними угод із Національною службою здоров’я залишається під контролем обласної влади.

Нагадаємо, 55,2% від загальної кількості населення Вінницької області підписали декларації з лікарями. 23 комунальні некомерційні підприємства отримали за липень місяць від НСЗУ 29806,3 тис. грн. Середня зарплата на одного лікаря склала 10887 грн та 6000 грн на одну медичну сестру.

Вiнниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: медична реформа Вінницька область зарплата лікарі 
Матеріали по темі