Події

В Гайсині під час отримання хабара затримали адвоката. Фото

7 листопада 2019, 15:24

7 листопада в м. Гайсин під час отримання хабаря в сумі 30 тисяч гривень, затримали адвоката. Прокуратурою Вінницької області готується письмове повідомлення про підозру та відповідне клопотання про обрання запобіжного заходу затриманій особі.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

Прокуратурою Вінницької області спільно із Управлінням СБ України у області та слідчим управлінням ГУНП у області викрито одного з місцевих адвокатів при одержанні неправомірної вигоди.

Так, у ході проведення слідчих дій, отримано достатні дані про одержання адвокатом неправомірної вигоди у сумі 30 тисяч гривень з метою подальшої передачі їх уповноваженій особі для задоволення вимог позивача при розгляді цивільної справи про встановлення права на самочинну артезіанську свердловину в межах м. Гайсин.

Наразі адвоката затримано у порядку ст. 208 КПК України.

Прокуратурою Вінницької області готується письмове повідомлення про підозру та відповідне клопотання про обрання запобіжного заходу затриманій особі.

Тривають першочергові слідчі дії з метою установлення всіх обставин вчиненого злочину та можливо причетних до нього осіб.

Вінниця.info, фото прокуратури

Теги: хабар прокуратура адвокат 
Матеріали по темі