Суспільство

В Іллінецькому районі на подвір’ї знайшли прив’язану маленьку козулю. Тварину передали до зоопарку

11 червня 2020, 17:22

11 червня в селі Павлівка Іллінецького району, поліцейські виявили на подвір’ї місцевих жителів прив’язану маленьку козулю. Господарі розповіли, що знайшли її у лісі та забрали собі. Поліцейські передали тваринку до місцевого зоопарку «Лісова казка».

Про це повідомляє відділ комунікації Нацполіції у Вінницькій області.

Тваринку виявили під час спільного відпрацювання дільничних офіцерів поліції Іллінецького району з мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства.

Під час відвідування родин, де вчинялось домашнє насилля, та сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, на подвір’ї мешканців села Павлівка поліцейські виявили прив’язаною маленьку козулю.

Як пояснили власники господарства, на території якого виявили тваринку, маленьку козулю вони два тижні тому знайшли у лісі та забрали її додому.

Аби козулю оглянули ветеринари, і в разі потреби надали необхідну допомогу, поліцейські викликали фахівця з Іллінецького зоопарку. Він оглянув тваринку. Виявилось, що їй близько трьох тижнів. Для подальшого належного догляду за малям козулі її передали місцевому зоопарку.


Вінниця.info, фото поліції

Теги: козуля порятунок поліцейські 
Матеріали по темі