Суспільство

В Іллінцях відкрили перший в області Активний парк з QR-кодом для тренування. Фото

15 вересня 2021, 09:18

В Іллінецькій громаді 14 вересня відкрили перший на Вінниччині «Активний парк». Таких майданчиків з QR-кодом для тренувань до кінця року планують відкрити ще в 15 громадах Вінницької області.

Про це йдеться в повідомленні Вінницької обласної державної адміністрації.

Голова ОДА Сергій Борзов повідомив, що «Активні парки» - це один із проектів, який входить до загальнонаціональної програми Президента України Володимира Зеленського «Здорова Україна». Головна мета – зробити спорт доступним для всіх – як для жителів великих міст, так і малих населених пунктів кожної області. Локації будуть створені у всіх територіальних громадах, а в перспективі – у кожному населеному пункті України.

«Соціальний проект Президента Володимира Зеленського «Здорова Україна» передбачає три етапи. Перший етап – це здорова школа і здорове харчування, що спрямоване на зміцнення імунітету дітей. Друга програма стосується людей похилого віку, а третя - це розбудова активних парків. В Україні планується створити 600 таких активних парків. Дуже радий, що сьогодні ми відкриваємо такий об’єкт в Іллінцях. Загалом, у Вінницькій області вже готові 16 активних парків. Дякую Іллінецькому міському голові за сприяння у роботі, адже це важливий крок для зміцнення здоров’я мешканців громади. На Вінниччині ми плануємо відкрити 63 активних парки в кожній громаді, тому запрошую всіх очільників територіальних громад та міських голів приєднатися до цієї акції та побачити, як змінюється ваша молодь та громада загалом. Дякую усім вам, а особливо молоді та спортсменам», - сказав на відкритті локації голова ОДА Сергій Борзов.

Привітала мешканців громади народний депутат України Ірина Борзова.

«Дуже рада, що саме в Іллінцях сьогодні відкривається перший Активний парк. Дякую голові територіальної громади Володимиру Миколайовичу за те, що Ви підтримали ініціативу Президента для нашої молоді. Також сьогодні я, як народний депутат України, хочу поділитися з вами гарною новиною: зараз ми спільно працюємо над тим, щоб в Іллінцях відкрити ще один мультифункціональний майданчик для ігрових видів спорту. Дитячі і спортивні майданчики цього року будуть і в Тиврівській, Северинівській та Барській територіальних громадах», - повідомила Ірина Борзова.

Іллінецький міський голова Володимир Ящук подякував Президенту України за ініціативу та підтримку спорту, а також запевнив, що громада й надалі підтримуватиме усі починання для дітей і молоді. Він також передав челендж з відкриття «Активних парків» Могилів-Подільській міській громаді.

На локації «Активного парку» в Іллінцях тренування для всіх провів Іван Чупринка –Заслужений майстер спорту з пауерліфтингу, рекордсмен світу. Відомий ведучий Олександр Теренчук, Сергій Борзов, Наталя Заболотна, народна депутатка Ірина Борзова, разом з мешканцями громади і дітьми зробили зарядку та зіграли у волейбол.

На тренувальному майданчику розміщені та облаштовані спортивні знаряддя та елементи. Створений вільний простір для тренувань без знаряддя. Біля входу в парк розміщений інформаційний стенд, а біля кожного елемента – табличка з QR-кодом для сканування та отримання відеоінструкції від провідних спортсменів та відомих особистостей з комплексами вправ різної складності. Тож усі бажаючі мають змогу завантажити готові комплекси вправ та активно їх застосовувати.

Вправи в «Активному парку» передбачають рухову активність для різних за віком і статтю груп населення, зокрема, для осіб з інвалідністю.

Активні парки в цьому році, окрім Іллінців, планують відкрити в Барі, Бершаді, Агрономічному, Вапнярці, Городківці, Козятині, Калинівці, Крижополі, Літині, Могилів-Подільському, Северинівці, Хмільнику, Чечельнику, Некрасовому, Рахнах-Лісових.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото з сайту Вінницької ОДА

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: активні парки 
Матеріали по темі