Україна

В Індії «бушує» коронавірус. Тіла померлих від хвороби спалюють прямо на вулиці

26 квітня 2021, 13:08

В Індії – майже 350 тисяч нових випадків зараження коронавірусом на день. Кожні чотири хвилини в столиці країни Делі помирає людина. А тіла спалюють просто на вулиці через брак місця у моргах та крематоріях.

Про це пише BBC.

Прем'єр Нарендра Моді заявив, що країна в епіцентрі коронавірусного шторму.

У багатьох лікарнях закінчилися ліжка і кисень, тому вони не приймають пацієнтів. Загальна кількість заражених Covid-19 майже 20 млн людей, за цим показником Індія посідає друге місце після США.

«Ми були впевнені в перемозі після успішної боротьби з першою хвилею, але ця буря потрясла націю», – сказав прем'єр Індії в радіозверненні до народу.

Велика Британія в неділю направила до Індії 495 кисневих концентраторів, сотні апаратів штучного дихання. Прем'єр Борис Джонсон пообіцяв, що Лондон зробить все можливе, щоб допомогти країні.

Євросоюз також пообіцяв відправити до Індії кисень і медикаменти.

США, які посідають перше місце за кількістю хворих у світі, почнуть поставляти в Індію набори для експрес-діагностики коронавірусу, апарати штучного дихання і засоби індивідуального захисту для лікарів. Ентоні Фаучі, старший медичний радник президента США Джо Байдена, додав, що США також відправлять до Індії вакцину.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото GETTY IMAGES, SUMIT KUMAR, EPA, REUTERS

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Індія коронавірус 
Матеріали по темі