Події

В інтересах Козятинської райдержадміністрації відсудили понад мільйон гривень збитків, завданих на ремонті спорткомплексу

6 жовтня 2020, 12:04

В Господарському суді Вінницької області постановили рішення щодо стягнення 1,1 мільйона гривень з підприємства, яке займалося капітальним ремонтом та реставрацією спортивного комплексу в Козятинському районі. Вказані кошти юридична особа має виплатити Козятинській РДА.

Про це повідомляють в пресслужбі Вінницької обласної прокуратури.

«За наслідками розгляду позовної заяви органів прокуратури Вінниччини в інтересах держави в особі Козятинської районної державної адміністрації до юридичної особи, Господарським судом Вінницької області постановлено рішення про стягнення з відповідача збитків в розмірі 1,1 млн гривень, а саме безпідставно отриманих бюджетних коштів за виконання капітального ремонту і реставрації комунального нерухомого майна – незавершеного будівництва районного спортивного комплексу.

Після набуття рішенням суду законної сили, вживатимуться заходи щодо його реального виконання», – йдеться в повідомленні прокуратури.

Нагадаємо, наприкінці червня в прокуратурі звернулися до Господарського суду Вінницької області з позовом щодо стягнення з приватного підприємства безпідставно отриманих бюджетних коштів в сумі 1,1 мільйона гривень. Відомо, що в підприємстві отримали кошти за виконання ремонтних робіт в районному спорткомплексі, але всі роботи ремонтники не виконали.

Вінниця.info, фото – ілюстративне

Теги: прокуратура суд Козятинська РДА спорткомплекс 
Матеріали по темі