Суспільство

В Іванівській ОТГ відкрили дитячий садок і оновлену школу. Фото

26 серпня 2020, 13:35

26 серпня, у с.Слобідка Іванівської ОТГ відкрили дитячий садок «Ромашка» для 30 вихованців та оновлену школу для 86 учнів. Цей проект став найбільшим за всю історію об'єднаної громади. Загальна вартість проекту склала 5 млн. 620 тис. гривень.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

«В умовах децентралізації успішне майбутнє чекає на ті громади, які є активними у пошуках та залученні додаткових ресурсів для свого розвитку. Ті громади, які сьогодні створюють комфортні умови та якісні сучасні освітні послуги для своїх дітей, закладають міцний фундамент свого майбутнього. Приємно, що такі громади є на Вінниччині, адже, успішна громада - успішна країна!», – зазначила перша заступниця голови Вінницької ОДА Наталя Заболотна.

Завдяки субвенції державного бюджету на Нову Українську Школу Іванівська ОТГ змогла оновити шкільні меблі та обладнання на загальну суму 250 тис.грн.

Загальна вартість проекту склала 5 млн. 620 тис. гривень.

Також вдалося вперше залучити міжнародну технічну допомогу від Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Вінниця.info, фото Вінницької ОДА

Теги: дитячий садок школа Іванівська ОТГ 
Матеріали по темі