Суспільство

В Калинівці на території лікарні розгорнули польову кухню, щоб годувати пацієнтів, поки відключили газ

4 серпня 2020, 11:11

В Калинівці відключили газ на період проведення ремонтних робіт на газопроводі з 27 липня по 5 серпня. Без газопостачання залишилась і Калинівська центральна районна лікарня. Щоб приготувати їжу для більше сотні пацієнтів, які лікуються в стаціонарі, на території медзакладу розгорнули польову кухню.

На сайті Калинівської райдержадміністрації повідомляють, що керівник райради домовився з місцевою військовою частиною 3028 про користування польовою кухнею.

Станом на 3 серпня на стаціонарному лікуванні в медзакладі більше ста осіб. З них 47 людей - в інфекційному відділені. З коронавірусом 6 осіб, ще 11 – з підозрою та 23 медичних медики, які надають допомогу пацієнтам з COVID-19. Всі ці люди не можуть покидати лікарню, до них не можуть навідуватись рідні, аби принести їжу. В харчоблоці лікарні газові плити, тому польова кухня – єдиний вихід, щоб нагодувати людей, поки відключили газ.

Сестра медична з дієтичного харчування Калинівської ЦРЛ розповіла Вінниця.info, що працівники харчоблоку працюють в дві зміни з 6-ї години ранку. Дівчата самі розпалюють дрова, щоб приготувати їжу для пацієнтів.

«У нас люди в інфекційному відділенні не лише з Калинівки. Зараз пацієнтів з коронавірусом доправляють зі всієї області. Є пацієнти, яких привезли з будинку-інтернату, це люди похилого віку, люди з інвалідністю. Вони перебувають у медзакладі і на нашому забезпеченні.

Відколи у нас немає газопостачання, кількість пацієнтів, які перебувають на стаціонарі в лікарні, коливається від 120 до 130 людей. Це щодня. На завтра я вже зробила відомість (для харчування – ред.), виходить 118 дорослих людей і троє дітей.

На сніданок готуємо каші, компоти, чай… На обід – перша страва, каша, риба або м'ясо, бутерброди з маслом. Намагаємось зробити все якнайкраще, тому критику читати в соцмережах, дуже неприємно», - розповіла пані Оксана, яка працює медичною сестрою з дієтичного харчування.

Вінниця.info, фото з сайту Калинівської райради

Теги: Калинівка лікарня польова кухня відключили газ пацієнти 
Матеріали по темі