Суспільство

В Калинівці в рамках реконструкції стадіону «Авангард» облаштовують баскетбольно-волейбольний майданчик

16 листопада 2020, 12:38

В Калинівці триває облаштування баскетбольно-волейбольного майданчика в рамках проведення капітального ремонту міського стадіону ДЮСШ «Авангард». Робітники вже здійснили монтаж модульної огорожі майданчика.

Про це повідомляють на сайті відділення Національного Олімпійського комітету України Вінницької області.

Як зазначають в комітеті з посиланням на сайт місцевої громади, будівельники встановили спортивне обладнання для занять баскетболом та волейболом. Зокрема, баскетбольні стійки з виносом щита та волейбольні стійки. Розпочали роботи з укладення двошарового поліуретанового покриття Alsatan SC (спрей-система).

Капітальний ремонт спортивного об’єкта здійснюють на умовах співфінансування за рахунок коштів бюджету Калинівської міської ОТГ та субвенції Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР).

В Калинівці триває й капітальний ремонт міського стадіону. Виконано облаштування бігової доріжки. Виконано укладення другого шару поліуретанового покриття Alsatan SC (спрей-система) на ділянці доріжки протяжністю приблизно 150 метрів і здійснюватиметься нанесення розмітки на всій біговій доріжці. На прохання підрядника доступ до міського стадіону на період робіт заборонений.

Як зазначили на сайті Калинівської громади, також на стадіоні в рамках реконструкції облаштували глядацькі трибуни на 66 місць.

Територію, де встановлено три дворядних трибуни з накриттям, вимощено тротуарною плиткою.


Нагадаємо, в Калинівці місцевий стадіон «Авангард» наприкінці минулого року внесли до програми «Великого будівництва». В рамках співфінансування за кошти держави та бюджету громади там мали провести капітальний ремонт. Попри те, що проект та бюджет ремонту було затверджено, роботи на середину липня були ще не розпочаті. Здати оновлений стадіон в експлуатацію мають до кінця року.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото ‒ з сайтів Олімпійського комітету Вінниччини та Калинівської громади

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: стадіон Авангард ремонт Калинівка Велике будівництво майданчик 
Матеріали по темі