Суспільство

В Хмільнику для підлітків збудували скейт-парк. Фото

27 жовтня 2020, 11:53

В міському парку м. Хмільник завершили будівництво скейт-парку.

Про це повідомляє Хмільницька міська рада.

«Такий вид активного відпочинку для дітей та молоді запропонували реалізувати самі жителі міської громади, подавши на Бюджет участі проєкт «Нове будівництво скейт-парку в центральному парку міста». Однак у визначений кошторис громадський проєкт «не вписався», адже необхідно було виготовити проектно-кошторисну документацію, провести експертну оцінку, авторський і технічний нагляд…і, звісно, закупити та установити відповідне обладнання… Тому міська рада додатково виділила бюджетні кошти, щоб такий новий вид спорту розвивався, і діти, і молодь активно проводили своє дозвілля», – розповів міський голова Сергій Редчик.

Фігури скейт-парку складаються з двох розгінних гірок металокаркасної форми із закріпленою спеціальною водостійкою фанерою. Розгінні гірки обладнані обмежувальними бортами, які захищають від падіння зверху.

Також скейт-парк складається з трампліну металокаркасної форми, фанбоксу – металоконструкції з двома нахилами, перилами, а також тумби для зручного заїзду на похилу ділянку.

Нагадаємо, у Вінниці громадяни теж просили облаштувати скейт-парк біля стадіону «Локомотив». В мерії відповіли, що це неможливо за відсутності неможливо за відсутності технічної можливості для даної забудови.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото з сайту Хмільницької міської ради

Теги: скейт-парк в Хмільнику 
Матеріали по темі