Події

В Хмільнику поліцейські склали протокол на місцевого жителя за порушення виборчого законодавства

13 лютого 2019, 12:07

Працівники Хмільницького відділення поліції склали адміністративний протокол за правопорушення, передбачене ч.2 ст.212-13 КУпАП (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск).

Про це повідомляє відділ комунікації ГУ Нацполіції у Вінницькій області.

5 лютого у м. Хмільник на вул. Курортній був виявлений білборд з рекламою одного з кандидатів у Президенти України, який не містив відомостей про установу, що здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

За результатами проведеної перевірки поліцейські склали протокол на 59-річного жителя районного центру, який розмішував передвиборчу агітацію.

12 лютого адміністративні матеріали направлені на розгляд до суду. Таке правопорушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від 51 до 85 гривень і на посадових осіб - від 340 до 510 гривень.

Нагадаємо, з початку передвиборчої кампанії на території області зареєстровано 32 повідомлення щодо подій, пов’язаних з виборами. 10 звернень розглянуто відповідно до Закону України “Про звернення громадян”. 11 лютого слідчим відділенням Могилів-Подільського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за фактом можливого підкупу виборців.

Жителя Вінниці притягнено до адмінвідповідальності за порушення виборчого законодавства.

Вiнниця.info

Теги: вибори порушення поліція 
Матеріали по темі