Події

В Хмільнику поліція спільно з СБУ зупинили незаконний видобуток глини. Збитки оцінюють в мільйони гривень

8 вересня 2020, 17:54

8 вересня слідчі спільно зі спецслужбовцями СБУ виявили та задокументували незаконне видобування глини в Хмільнику. Місцевий завод організував видобуток матеріалу на площі в 3,5 га без жодних дозвільних документів. Поліцейські вилучили 2 одиниці спецтехніки, які використовувалися у незаконній розробці надр, та 500 тисяч одиниць цегли. Збитки державі, спричинені підприємством внаслідок протиправної діяльності, оцінюють в мільйони гривень.

Про це повідомляють у відділі комунікації Національної поліції Вінницької області.

За словами начальника ГУНП у Вінницькій області Івана Іщенка, працівники слідчого управління провели огляд місць вчинення правопорушень та задокументували незаконне користування надрами.

Як йдеться в повідомленні, в ході попереднього слідства правоохоронці встановили, що приватне підприємство виготовляло цеглу з глини, яку видобувало на суміжній ділянці, не маючи жодних на те дозвільних документів.

Слідчі клопотатимуть в суді щодо накладення арешту на вилучені речові докази.

В ході досудового розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 1 ст. 240 (порушення правил охорони або використання надр) Кримінального Кодексу України, правоохоронці встановлять об’єми видобутої глини та розмір завданих державі збитків, який може сягати мільйонів гривень.

Триває слідство.

Поліція продовжує системну роботу щодо виявлення та документування фактів незаконного користування природними ресурсами.


Нагадаємо, в Липовецькому районі правоохоронці заблокували незаконний видобуток піску. Збитки державі оцінюють в десятки мільйонів гривень. Також факт незаконне видобування глини виявили в Тульчинському районі.

Вінниця.info, фото – поліції

Теги: незаконний видобуток глини поліція збитки 
Матеріали по темі