Події

В колонії на Вінниччині "експлуатували" засуджених, недоплачуючи за роботу

8 листопада 2018, 11:05

 Проведеною прокуратурою Вінницької області перевіркою у Ладижинській виправній колонії № 39, виявлено грубі порушення вимог законодавства під час залучення засуджених до праці та оплати їх праці.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Вінницької області.

Зокрема, усупереч вимог ст. 118 КВК України, засуджені залучаються до праці на виробництві  виправної колонії № 39 та державному підприємстві «Підприємство ДКВС України № 39», без укладання з ними трудових договорів. Будучи щодня залученими до праці на підприємстві та фактичному відпрацюванні по 6-7 годин, їх праця обліковується лише за 2 години.

Порушуючи вимоги ч. 1 ст. 122 КВК України виправною колонією не проводяться певні відрахування до Пенсійного та інших фондів, з метою відображення трудового стажу засуджених, що в подальшому може негативно відобразиться на оформлені та виплаті їм пенсій та інших соціальних гарантій.

За виявленими порушеннями вимог законодавства, прокуратурою Вінницької області внесено відомості до ЄРДР про реєстрацію кримінального провадження за ч. 1 ст. 172 КК України (грубе порушення законодавства про працю) та одночасно направлено письмову вказівку начальнику Центрально-Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції, з вимогою негайного усунення наявних недоліків.

Вiнниця.info

Теги: колонія прокуратура 
Матеріали по темі