Суспільство

В Козятині відкрили Сервісний центр Пенсійного фонду області

29 липня 2021, 16:30

28 серпня у Козятині, що на Вінниччині, відкрили Сервісний центр Пенсійного фонду України. У новому приміщенні облаштовано сучасні зони очікування та обслуговування відвідувачів, пандус, систему відеоспостереження, забезпечено зручну навігацію.

Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА.

«Центр нещодавно переїхав у нове приміщення. Після капітального ремонту новий простір переобладнано з урахуванням вимог інклюзії та державних будівельних норм. Облаштовано сучасні зони очікування та обслуговування відвідувачів, пандус, систему відеоспостереження, забезпечено зручну навігацію завдяки тактильним та візуальним позначенням тощо», – каже очільниця Наталія Осьмірко.

«Оновлений Сервісний центр та команда наших професіоналів-пенсійників – це комплекс, який дозволить громадянам на належному рівні отримувати всі необхідні послуги. Вдячні нашим партнерам– міському центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Гармонія» за співпрацю у важливому напрямку до безбар’єрності та доступності», – каже очільниця Пенсійного фонду

Олена Корчака також вручила Наталії Осьмірко висновок про відповідність усіх облаштувань Сервісного центру встановленим стандартам, виданий центром «Гармонія».


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Віннницької ОДА

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: пенсійний фонд сервісний центр Козятин 
Матеріали по темі