Економіка

В Козятині вперше за 50 років відновлюють міст через залізницю. Проїзд відкрито. Фото і відео

29 квітня 2021, 15:35

У Козятині Вінницької області завершують ремонт шляхопроводу через залізницю. Роботи на дорозі національного значення Н-02 «(М-06)-Кременець-Біла Церква-Ржищів-Канів-Софіївка» км 298+056 (м. Козятин) проводяться за президентською програмою «Велике будівництво». Довжина шляхопроводу - 43,8 метрів. Міст став ширшим - 9 метрів, тепер на ньому зможе розминатися великоваговий транспорт. Пішохідні переходи теж розширили. До того ж, міст став вищим за попередній - на 70 см.

Про це повідомляє Вінницька облдержадміністрація.

29 квітня голова Вінницької обласної державної адміністрації Сергій Борзов «випробував» відновлений шляхопровід, проїхавши на вантажівці. Адже саме до нього мешканці Козятина звертались з проханням включити проект реконструкції аварійного мосту в перелік об’єктів, на які виділяється державне фінансування.

«Попередній міст стояв без ремонту, демонтаж старих конструкцій зайняв чимало часу. Постійний рух електропотягів не давав можливості зводити споруду безпосередньо на місці її встановлення, тому міст збирали з металоконструкцій поряд з мостовою проймою. Потім три дні натягували на опори. Торік жителі Козятина просили мене відремонтувати міст. Минуло 9 місяців і для транспорту міст відкритий», - прокоментував Сергій Борзов.

«Спасибі, що міст зробили! Ми тепер на вєліках будемо шурувати!», - кажуть голові облдержадміністрації працівниці швейної фабрики.

«У липні минулого року ми пообіцяли міському голові, що будуть виконані роботи до Великодня. Це дуже добре, що Служба автомобільних доріг виконує свої обіцянки. Хочу подякувати підрядникам, бо знаю, як було непросто працювати – під шляхопроводом пролягає залізнична колія з досить щільним графіком потягів. Коли ми були тут влітку минулого року, люди не вірили, що за програмою Президента «Велике будівництво» буде замінений шляхопровід, який не ремонтувався понад 50 років. Сьогодні маємо змогу спостерігати результат того процесу, який запустився після нашого візиту, адже коли є бажання – можна за досить короткі терміни реалізовувати такі важливі і необхідні людям інфраструктурні проекти», - говорить Сергій Борзов.

Проектом було передбачено:

 • ремонт та підсилення опор
 • влаштування нових підферменників
 • влаштування шафових та підпірних стінок
 • заміна металевої прогонової будови на нову металеву
 • влаштування гідроізоляції
 • верхнього шару покриття з ЩМА та покриття тротуарів
 • антикорозійний захист залізобетонних та металевих конструкцій
 • влаштування водовідводу
 • встановлення оцинкованого бар’єрного та перильного огородження
 • нанесення розмітки
 • влаштування підходів до штучної споруди,
 • перевлаштування контактної мережі, повітряної лінії ЛЕП-10, кабельної лінії КЛ-04.

За 3,5 місяці виконано значний обсяг робіт. Сергій Порожнюк – директор ТОВ «Мостобудівельний загін №112», що є генеральним підрядником будівництва запевняє, що всі роботи по облаштуванню мосту виконані згідно чинних вимог ДСТУ. До кінця літа 2021 року підрядники обіцяють повністю завершити капітальний ремонт мосту.

Вартість усіх робіт - 128 млн грн.

Нагадаємо, на час ремонту для забезпечення проїзду легкового транспорту було влаштовано об’їзну дорогу.

Також в селі неподалік від Козятина ремонтують дорогу, приступили до ремонту майже 12 кілометрів дороги, що проходить через Брацлав. Двох ділянок автошляху Гайсин-Теплик. Ремонтують мости в Немирові та в селі Немія Могилів-Подільського району.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – ОДА, відео - зі сторінки Сергія Борзова

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: міст в Козятині 
Матеріали по темі