Культура

В краєзнавчому музеї маленьких вінничан запрошують на інтерактивну екскурсію

30 вересня 2020, 16:06

У Вінницькому обласному краєзнавчому музеї запрошують на інтерактивну виставку «Мамонт Вінні та його друзі. Подорож у далеке минуле», орієнтовану на дітей віком 5-9 років. В супроводі досвідченого екскурсовода діти зможуть дізнатися, якою була природа Вінниччини мільйони років тому. Екскурсії проводять для організованих груп (до 10 осіб) за попереднім записом з дотриманням усіх протиепідемічних заходів.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Вінницького обласного краєзнавчого музею.

«Мамонт Вінні та його друзі мастодонт, північний олень та шерстистий носоріг запрошують на товариські зустрічі.

Діти у супроводі досвідченого екскурсовода вирушать у віртуальну мандрівку далеким минулим та дізнаються якою була природа нашого краю багато мільйонів років тому, коли частину його території омивали моря, в яких мешкали величезні молюски, корали, поліпи. Познайомляться з тваринами, що жили на території нашого краю в різні геологічні часи, спробують себе в ролі археологів та навіть самостійно відтворять зовнішній вигляд давніх тварин.

Заняття проходять в ігровій формі з використанням кубиків, пазлів, переглядом фрагментів мультфільмів. Кожна дитина отримає в подарунок розмальовку. А щоб маленькі відвідувачі не втомлювалися, нами власноруч виготовлені зручні подушки для сидіння», – зазначають фахівці музею в своєму дописі.

Вартість вхідного квитка – 10 грн.

Екскурсія – 100 грн з усієї групи.

Замовлення та довідки за телефоном: 068 725 49 57.

Світлини Вінницького обласного краєзнавчого музею – з тематичних екскурсій, які проводились до введення протиепідемічних обмежень.


Нагадаємо, Вінницькі музейники привезли до Києва найвідоміші місцеві експонати для спільної виставки «Золото Поділля: історія народів».

Вінниця.info

Теги: краєзнавчий музей діти інтерактивна екскурсія мамонт 
Матеріали по темі