Місто

В купальниках та на підборах: у Вінниці відбувся кастинг на «Міс Вінниця 2022». Фоторепортаж

26 січня 2022, 08:25

25 січня пройшов кастинг на конкурс «Міс Вінниця 2022». Відбір відбувся у форматі лише одного виходу – в купальнику та на підборах. Заявки зареєстрували 102 дівчини, однак понад 40 дівчат не прийшли. Щоправда, можна було побачити конкурсанток, які прийшли другий рік поспіль.

У кастингу взяли участь 58 дівчат, проте лише 16 в березні боротимуться за титул «Міс Вінниця».

Кастинг традиційно відбувся у приміщенні міського палацу мистецтв «Зоря».

Участь у відборі брали незаміжні дівчата віком від 17 до 26 років. Одну із учасниць під час кастингу довелося дискваліфікувати через не відповідність вимогам. Дівчині 16 років.

Долю конкурсанток вирішувало близько 14 членів журі. Серед них були також «Міс Вінниця 2021» Вікторія Гелитюк та «Міс Вінниця 2020» Оксана Коломієць.

Не дивлячись на те,що дефілювали учасниці тільки в купальниках, члени журі оцінювали дівчат не тільки за зовнішність, але й за кмітливість та харизму.

«Дівчатам для початку потрібно бути собою. Міс – це комплексне поняття, це не тільки про зовнішність, а й про внутрішній світ. Коли дівчина наповнена це відчувається навіть у манері поведінки. Фіналістка має бути не лише красивою, але й розумною та талановитою. Потрібно пам’ятати що конкурсом все не закінчується, цей статус потрібно нести далі з гордістю», - зазначила «Міс Вінниця 2020» Оксана Коломієць.

«Кожен з журі дивиться на свої критерії. Я звертаю увагу на зріст та пластичність, також на цілеспрямованість дівчат. Фаворитами можу назвати дівчат які прийшли цього року повторно. Як хореограф я бачу дівчат не лише на конкурсі, а й на репетиціях, тож дивлюся на їх роботу над собою в цілому. У нас стали суворіші критерії відбору. Раніше могли взяти дівчину з нижчим зростом ніж потрібно, але це ведмежа послуга, адже їм далі потрібно буде йти змагатися на всеукраїнському та міжнародному рівні і вони будуть програвати на фоні інших», - розповіла член журі та хореограф конкурсу Марія Школьна.

Визначили фіналісток не відразу. За кількістю голосів було обрано 12 учасниць, після чого ще за 4 місця велися дискусії. Декілька претенденток на останні місця у фіналі виходили для ще одного дефіле.

Тепер у дівчат є більше місяця, щоб підготуватися до конкурсу краси. Протягом цього часу, вони матимуть заняття із фітнес-тренерами, стилістами та хореографом.

Фінал самого конкурсу відбудеться 6 березня. На учасниць фіналу очікує подарунковий та призовий фонд – понад 150 000 гривень. А зірковим гостем стане Злата Огнєвіч.

У фінал конкурсу «Міс Вінниця 2021» вийшли:

Юлія Задорожна


Катерина Пазюк


Олена Козуляк

Олена Ошівська

Юлія Грабар

Вероніка Тулуб

Софія Семенюк

Марія Яричук

Алінур Хамітова

Анастасія Горбенко

Вікторія Швець

Вікторія Чорномаз

Інна Єзгор

Соломія Волос

Віталія Ярославська

Дар ‘я Мендор

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Більше фото - у слайдері

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: конкурс краси Міс Вінниця 2022 фіналістки 
Матеріали по темі