Спорт

В Ладижині організують перші обласні Паралімпійські ігри

22 червня 2020, 14:59

У Ладижині впродовж 28-29 серпня відбудуться перші відкриті літні Спортивні ігри Вінниччини з паралімпійських видів спорту серед осіб з інвалідністю. Змагання проходитимуть у п’яти видах спорту. Це легка атлетика (біг, метання спису, штовхання ядра), стрільба кульова (з пневматичного пістолету Crosman C11), стрільба із луку, пауерліфтинг, триатлон.

Про це повідомляють на сайті відділення Національного Олімпійського комітету України Вінницької області.

«Можна сказати, що це обласні Паралімпійські ігри. Організаторами змагань виступають спортивний клуб «Сіндо» та Вінницький регіональний центр «Інваспорт» за підтримки управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації і Ладижинської міської ради», – розповів співорганізатор змагань Сергій Брушніцький.

У змаганнях візьмуть участь особи з інвалідністю Ладижина, інших міст і районів Вінницької області, а також – запрошені спортсмени з інших регіонів України. Це особи з ураженням опорно-рухового апарату (ДЦП, люди на візках чи з ампутованими кінцівками), з вадами зору, з ментальними розладами.

Для людей, які пересуваються на візках, змагання відбуватимуться у визначених для них видах спорту.

Змагання відбудуться у трьох вікових категоріях: юнаки (8-12 років), юніори (13-15 років) та дорослі (від 16 років і старше).

«Для усіх категорій передбачені різні види спорту, у яких можна себе проявити. Учасники виступатимуть у різних категоріях, відповідно до своїх нозологій.

Кожен спортсмен може змагатися у різних видах спорту, але не більше, ніж у трьох», – продовжує Сергій Брушніцький.

Участь у змаганнях безкоштовна. Кожному переможцю та призеру передбачено нагороди та подарунки. Заявки на участь приймають до десятого липня.

«Для зацікавлених осіб та організацій є можливість підтримати наші змагання фінансово або матеріально. Адже обладнання та інвентар для проведення змагань частково потрібно буде купувати, нагородна атрибутика ексклюзивна та виготовляється під замовлення», – зазначає співорганізатор змагань.

Нагадаємо, в березні 2018-го року вінницькі спортсмени на Паралімпіаді в Кореї вибороли медалі. Про досягнення вони розповіли під час пресконференції.

Вінниця.info, фото – з фейсбук-сторінки відділення НОКУ Вінницької області

Теги: спорт Паралімпійські ігри Вінниччина люди з інвалідністю 
Матеріали по темі