Суспільство

В Ладижині відкрили поліцейську станцію

18 червня 2021, 16:57

У місті Ладижин, що на Вінниччині, відкрили поліцейський офіс. Невдовзі тут працюватимуть поліцейські офіцери громади, які закінчили навчання на базі профільного вузу. Офіс обладнаний усім необхідним для праці та відпочинку поліцейських.

Про це повідомили у відділі комунікації Нацполіції у Вінницькій області.

18 червня відбулось офіційне відкриття поліцейської станції в Ладижині. В межах реалізації проєкту «Поліцейський офіцер громади», сьогодні в області відкрились 22 поліцейські станції. Головний меседж проєкту «Я – тут, щоб оберігати, захищати, жити та працювати».

Поліцейський офіцер громади буде займатися винятково проблемами місцевого населення. Поліція разом з органами місцевого самоврядування створює безпекове середовище, в якому поруч буде людина в формі, яка завжди прийде на допомогу.

Відкриття станції співпало з професійним свято дільничних офіцерів поліції. Тож кращі представників підрозділу були відзначені грамотами та відзнаками. Також Іван Іщенко вручив дільничним офіцерам поліції ключі від двох службових мотоциклів.

Нагадаємо, минулого тижня, 10 червня, у Тростянці в межах Меморандуму про співпрацю між поліцією та територіальною громадою розпочато реалізацію проєкту «Поліцейський офіцер громади» відкриттям поліцейської станції.


Вінниця.info Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото поліції Вінничични

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: поліцейська станція Ладижин Офіцер громади 
Матеріали по темі