Місто

В мерії збирають пропозиції щодо кандидатів на звання «Почесний громадянин м. Вінниці»

13 червня 2017, 16:37

Виконавчий комітет Вінницької міської ради до 14 липня збирає пропозиції та подання про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Вінниці».

Про це йдеться в оголошенні на сайті мерії.

«Вінницька міська рада та її виконавчий комітет, комісія з розгляду матеріалів про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Вінниці» інформують: трудові колективи, підприємства, організації (незалежно від форм власності), громадські об’єднання, партійні та профспілкові організації, міські відділення наукових і творчих спілок, товариств, органи самоорганізації населення, а також загальні збори громадян можуть надати відповідні пропозиції та подання про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Вінниці» до 14 липня 2017 року включно.

Пропозиції необхідно надавати у паперовому вигляді за адресою: 21100, м. Вінниця, вул. Соборна, 59, Виконавчий комітет, Комісія по розгляду матеріалів про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Вінниці», - зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, в 2015 році «Почесним Громадянином м. Вінниці» став лідер гурту «ТіК» Віктор Бронюк. В 2016 році звання не присвоювали, вирішили не проводити нагородження щороку.

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі