Влада

В Мінобороні задоволені роботою Вінницького гарнізону

15 липня 2010, 17:06

У Вінниці, в Командуванні Повітряних Сил Збройних Сил України відбулася нарада за підсумками роботи у місцевому гарнізоні комплексної комісії Головної інспекції Міністерства оборони України на чолі з Головним інспектором вітчизняного оборонного відомства Валерієм Фроловим.

Про це повідомляє прес-служба Міноборони.

За словами Головного інспектора Міністерства оборони України, у зазначених військових частинах перевірено практично всі аспекти життєдіяльності, як бойового, логістичного так і соціального напрямку, вказано на існуючі недоліки, надана методична допомога у тих питаннях, які не потребують фінансових затрат.

В. Фролов під час наради зазначив, що за попередніми результатами контрольних занять з визначених предметів бойової підготовки особовий склад військових частин, які підлягали перевірці отримав добрі та задовільні оцінки.

Рівень професійної, фізичної та командирської підготовки особового складу оцінено як такий, що відповідає вимогам виконання військовослужбовцями завдань за призначенням.

В.Фролов також відзначив патріотизм та професіоналізм керівного складу Командування Повітряних Сил, їхній системний підхід до вирішення різнобічних проблем як бойового аспекту, так і питань життєдіяльності в цілому.

«В сьогоднішніх умовах недофінансування, зокрема питань бойової підготовки, безперечно складно виконувати завдання. Проте я побачив, що є велике бажання працювати, і, що найголовніше, у Повітряних Силах є чимало напрацювань того, як вийти з подібної ситуації. Загалом тут робиться все, щоб стабілізувати ситуацію і вийти на певні показники», - зазначив Головний інспектор Міністерства оборони України В. Фролов.

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі