Місто

В міській раді привітали молодь з Міжнародним днем студента. Фото

14 листопада 2019, 17:23

14 листопада, у міській раді привітали молодь з нагоди відзначення Міжнародного дня студента. Кращим студентам, активістам загальноміських молодіжних заходів міський голова Сергій Моргунов та секретар міської ради Павло Яблонський вручили грамоти та грошові премії.

Про це повідомляє департамент в справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради.

Щорічно в Україні День студента відзначається 17-го листопада. У Вінниці навчається 47300 студентів. При міському голові постійно діє консультативно-дорадчий орган – Вінницька молодіжна рада.

«Місту Вінниці є чим і ким гордитися, адже у різних закладах навчаються такі талановиті студенти. Ваша активність та небайдуже ставлення до міста дає достатньо позитивні результати для його розвитку та іміджу. Вчора я повернувся з Афін, де проводилась конференція з питань дітей та молоді, яку проводив Дитячий фонд ООН ЮНІСЕФ. Він стосувався ініціативи «Міста, дружні до дітей та молоді». І я впевнений в тому, що місто Вінниця може вважатися містом майбутнього, якщо в ньому буде жити, навчатися, працювати все більше і більше молодих розумних та активних людей. Сьогодні ми працюємо заради майбутнього міста і вашого майбутнього. Важливо, щоб ви вчасно взяли цю естафету у свої руки, адже ваша креативність, ваше бачення спрямоване у новаторському напрямку – наше покоління більше консерватори. Я хочу побажати вам впевнено йти по життю і реалізувати себе у тих сферах, в яких ви себе бачите», - каже міський голова Сергій Моргунов.

Студенти ж подарували міському голові картину із зображенням малого герба міста. Вона була виготовлена молоддю під час майстер-класів по «seed art», які відбувались в День міста. Картину розмістять у залі засідань міської ради.

Вiнниця.info, фото департаменту в справах ЗМІ та зв’язків з громадськістю Вінницької міської ради

Теги: мерія День студента 
Матеріали по темі