Місто

В міській раді відповіли, чи збудують у школі №19 спортзал

8 квітня 2020, 15:25

8 квітня Вінницька міська рада відповіла на петицію щодо будівництва спортивної зали в школі №19. За словами автора петиції, спортивна зала потрібна для проведення змагань серед учнів, а також для різних спортивних секцій. Петиція зібрала 366 підписів, із 350 потрібних.

В міськраді зазначили, що на 2020 рік програма капітального будівництва вже сформована, тому коштів на будівництво спортивної зали в школі не передбачено. А щоб виділити кошти, потрібно розробити проектно-кошторисну документацію, але у зв’язку з епідеміологічною ситуацією в країні, фінансування будівництва об’єктів, крім тих, які вже розпочато, – тимчасово призупиненою

«Програма капітального будівництва на 2020 рік уже сформована, видатків на будівництво спортивної зали у комунальному закладі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Вінницької міської ради» в поточному році не передбачено. Крім того, відповідно до чинного законодавства, видаткам капітального характеру передує розробка проектно-кошторисної документації та отримання дозвільної документації на виконання робіт.

Також повідомляємо, що у зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією в країні, тимчасово призупинене фінансування будівництва об’єктів, крім тих об’єктів, будівництво яких вже розпочато.

Проте, на даний час розробляється проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт харчоблоку комунального закладу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Вінницької міської ради» для забезпечення комфортного харчування учнів та персоналу закладу», – йдеться у відповіді на петицію.

Раніше у Вінницькій міськраді пояснили, чому не будуватимуть спортзал в 5-й школі.

Вінниця.info

Теги: школа спортзал 
Матеріали по темі