Місто

В міськраді «наїхали» на «Вінницяобленерго» за розкопаний асфальт

21 квітня 2017, 10:09

 У Вінниці лише одне підприємство не відновлює асфальтне покриття після проведення ремонтних робіт. Протягом зимового періоду ПАТ «Вінницяобленерго» провели по місту 122 розкопки з пошкодженням асфальтного покриття і на жодній ділянці покриття не відновили. Всі підприємства, які зимою лагодили комунікації, повинні відновити ділянки до 30 квітня.

Про це під час засідання виконкому 20 квітня повідомив директор департаменту міського господарства міської ради Григорій Пурдик.

«Починаючи з березня місяця на підприємство «Вінницяобленерго» за моїм підписом начальника комунального підприємства «Адміністративно-технічний центр» Козаком направлено 10 листів. Нам дали графік, майже ні про що, станом на сьогоднішній день визначена підрядна організація, але не укладений договір.

Якість та своєчасність виконання робіт по відновленню асфальтного покриття після проведення розкопок контролюється АТЦ та Муніципальною поліцією. Відповідно до затверджених графіків місця розкопки планується завершити до 30 квітня, але не думаю, що Вінницяобленерго встигнуть», - повідомив Г. Пурдик.

Після повної доповіді керівника департаменту про підготовку житлово-комунального господарства міста до роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, заступник міського голови Владислав Скальський зазначив, що ситуація є неприпустимою та сказав провести спільну нараду з профільним департаментом в ОДА.

В мерії будуть просити підтримку профільного департаменту ОДА, щоб вплинути «Вінницяобленерго».

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: асфальт 
Матеріали по темі