Влада

На Вінничині скоротиться штат працівників міліції

21 грудня 2010, 14:49

Працівників органів внутрішніх справ буде менше на 96тисяч осіб.

Про це повідомляє газета «Сегодня»

«Робота міліції стане більш ефективною, адже зекономлені кошти пустять на технічне оснащення правоохоронців і збільшення зарплат співробітникам, які залишаться» - йдеться у публікації.

«Дуже багато керівних структур, які дублюють роботу міліції на місцях», - сказав заступник міністра внутрішніх справ ВасильФаринник.

«Міжрегіональні, додаткові структури в центральному апараті, що займаються проведенням спецоперацій. Тому, в першу чергу, підуть непотрібні начальники. Також у центральному апараті залишаться тільки ті слідчі підрозділи, які розслідують резонансні злочини», - сказав Фаринник.

У свою чергу, радник міністра внутрішніх справ Костянтин Стогній каже, що тих працівників міліції, хто безпосередньо працює з людьми, скорочення не торкнеться.

«Присутності міліції на вулицях, навпаки, недостатньо - ППС, співробітників ДАІ. А от центральний апарат перевантажений», - сказав Констянтин Стогній.

Крім того, за словами Василя Фаринника, в університетах буде скорочено кількість факультетів, які готують слідчих.

«Ми залишимо по одному факультету в харківській Національній юракадемії імені Ярослава Мудрого, столичній Академії МВС України, львівському та одеському університетах внутрішніх справ. І набирати в них будуть тільки тих, хто вже пройде службу у внутрішніх військах», - сказав Фаринник.

Сегодня

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Матеріали по темі