Події

В Могилів-Подільському від ускладнень пневмонії помер Павлик, який минулого року був наймолодшим в Україні пацієнтом з коронавірусом

17 березня 2021, 13:19

Медики Могилів-Подільської окружної лікарні не змогли врятувати життя маленького Пвлика з села Борівка. Дитина померла сьогодні, 17 березня, об 11.00 годині від ускладнень пневмонії та важкої серцевої недостатності.

Інформацію підтвердили в лікарні.

Як відомо, дитина більше трьох днів була в реанімації. Хлопчик не реагував на голос матері і сильно схуд. Він був підключений до апарату штучної вентиляції легень.

Минулого року до цієї лікарні привезли наймолодшого в Україні пацієнта із коронавірусом. 13 хвилин лікарі запускали серце маленького Павлика. Лікарі згадували, як минулого року завзято рятували Павлика від смерті. За станом Павлика по змінах безперервно чергували 12 лікарів. Відпочивали після зміни медпрацівники – в сусідньому окремому приміщенні. Тоді його врятували…

Нагадаємо, Павлик переніс клінічну смерть та два тижні був у комі, поки лікарі боролися за його життя. І хоча тоді повторні тести на COVID-19 показали негативні результати, але перенесена хвороба серйозно вплинула на здоров’я дитини.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: дитина померла пневмонія 
Матеріали по темі