Суспільство

В МОН попросили Зеленського нагородити медалями хлопців, які врятували жінку в Жмеринському районі

17 липня 2020, 14:44

В Міністерстві освіти і науки звернулися до Президента України Володимира Зеленського з проханням нагородити медаллю «За врятоване життя» трьох юнаків зі Жмеринського району Вінниччини. Хлопці врятували життя жінки, яка втратила свідомість та почала тонути в місцевій водоймі. Окрім того, виконуючий обов’язки Міністра освіти Сергій Шкарлет оголосив підліткам подяки.

Про це йдеться на сайті Міністерства освіти і науки.

Як повідомляють в МОН, з метою відзначення учнівської молоді за героїзм, сміливість і самовідданість, виявлені під час порятунку людей на воді, т.в.о. Міністра Сергій Шкарлет оголосив Подяки Міністра освіти і науки України:

  • Войтовичу Богдану Валерійовичу, учню загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 3 комунальної власності територіальної громади м. Жмеринки Вінницької області;
  • Дячуку Дмитру Івановичу, учню Станіславчицької загальноосвітньої школи І-II-ІІІ ступенів Жмеринського району Вінницької області;
  • Кириченку Олександру Сергійовичу, студенту Хмельницького національного університету.

Згідно з інформацією, опублікованою на сайті освітян «Всеосвіта», 16-го липня виконуючий обов’язки Міністра вручив їм подяки особисто.

Під час вручення Сергій Шкарлет висловив своє захоплення вчинком юнаків та подякував їхнім батькам і вчителям за виховання небайдужості, сміливості та вміння правильно реагувати на екстремальну ситуацію.

«Юнаки, які врятували людину, попри небезпеку для власного життя, – це приклад для наслідування. МОН звернулось до Президента з клопотанням щодо нагородження юнаків медаллю «За врятоване життя», а також відзначило їх подяками Міністра освіти і науки України», — зазначив посадовець.

Нагадаємо, на початку липня троє підлітків із села Станіславчик Жмеринського району врятували жінку, яка тонула в місцевому ставку. В момент надзвичайної ситуації саме вони швидко зреагували, доки дорослі неподалік відпочивали. Вони звернули увагу, лише коли приїхала карета «швидкої».

Вінниця.info, фото – з сайту МОН та ресурсу «Всеосвіта»

Теги: порятунок на водоймі Вінниччина підлітки МОН нагорода подяка Зеленський 
Матеріали по темі