Суспільство

В мороз багатоквартирний будинок на Тяжилові залишився без газу

15 січня 2021, 12:42

14 січня ввечері в екстреному порядку відновлювали газопостачання в мікрорайоні Тяжилів, за адресою вулиця Чехова, 9а. В морозну погоду без газу лишилися 30 квартир. Ремонтники, які приїхали на місце, виявили, що невідомі перекрили газ на засувці, розташованій на будинку.

Про це інформують в АТ «Вінницягаз».

Як розповіла журналісту Вінниця.info начальник управління зовнішніх комунікацій АТ «Вінницягаз» Лариса Логінова, на аварійно-диспетчерську службу «104» зателефонували споживачі, повідомили, що в них немає газу.

«Виїхала аварійна бригада, виявили, що невідомі особи перекрили газ. Там є засувка на будинку, і згідно правил безпеки вона має бути у вільному доступі, щоб у будь-якій аварійній ситуації могла аварійна служба приїхати і перекрити газ. Але трапляються такі випадки, коли сторонні особи втручаються і самовільно перекривають газ», – розповідає жінка.

За її словами, подібні випадки минулоріч були і на Набережному кварталі, і загалом по місту.

Газопостачання в будинку на Чехова відновили майже відразу. В будинку небагато квартир – 30. В підприємстві зазначають, що ремонтникам довелося працювати в нічний час, хоча це достатньо небезпечні роботи. Також для відновлення подачі газу фахівці мали потрапити у кожну квартиру, аби перевірити відсутність витоків.

«Аварійно-диспетчерська служба наша відновила газопостачання, бо погіршилися погодні умови, і довелося працювати в нічний час. Зазвичай ми відновлення газопостачання не здійснюємо вночі, бо це досить небезпечні роботи, і потрібно відслідкувати, щоб не було ніде витоків, але в екстреному порядку вночі ми це зробили.

Як і завжди в таких випадках ми викликаємо поліцію, аби правоохоронці зафіксували факт втручання в газорозподільчі мережі. Таке втручання розцінюється, як хуліганські дії, і тягне за собою адміністративну відповідальність та відшкодування збитків. На сьогодні винних осіб встановлюють», – додає начальниця управління зовнішніх комунікацій підприємства.

Згодом в АТ «Вінницягаз» додали, що заявку про відсутність газу зробили о 18:01, а вже до 20-ї години газопостачання в будинку повністю відновили.

Нагадаємо, наприкінці квітня у Вінниці через зупинку газорегуляторного пункту без газу залишилися мешканці мікрорайону Поділля.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – ілюстративне

Теги: газопостачання відключення газу Тяжилів 
Матеріали по темі