Суспільство

В неділю вінничани «пішли штурмом» на АТБ

21 вересня 2015, 11:03

 20 вересня у Вінниці аби потрапити до супермаркету «АТБ» вінничани ставали у величезні черги, щоб прикупити продукти зі знижкою, яку обіцяла компанія в рекламній промоції до Дня народження торгової марки.

За кілька гривневою знижкою вінничани приходили до магазинів, ще з самого ранку. Продукти зникали з полиць дуже швидко, а продавці не квапилися поповнювати пусті полиці в магазині.

Вінничанка Людмила, розповідає що простояла в черзі близько години:

- Я поїхала в магазин, який подалі від людних районів, думала там не буде черги. Але приїхавши туди, я була шокована: в черзі стояли близько сотні людей. Запускали в магазин по кілька людей, скільки виходили, стількох і впускали. Коли я все ж таки потрапила в магазин, нічого практично не купила, дрібниці. Гречки, рису, цукру на полицях не було. Люди, звичайно, висловлювали невдоволення.

Але жінка, яка прийшла до магазину о 11 годині ранку пішла додому без покупок.

Вчора і сьогодні вінничани почали викладати в соцмережі фото з вчорашнього шопінгу. В коментарях користувачів під фото багато нецензурних слів. Виходить, вінничани отримали сумнівне задоволення від шопінгу та заощадження кількох гривень.

 

 

 

 

Коментарі вінничан в соціапльних мережах

ВИННИЦА.info, фото з соціальних мереж.


Теги: продукти магазин 
Матеріали по темі