Економіка

В Немирівському районі ремонтують один з найдовших мостів через Південний Буг. На мосту діють обмеження для вантажівок

21 серпня 2020, 12:01

В рамках реалізації на Вінниччині Національної програми «Велике будівництво» у Немирівському районі, на замовлення ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області», продовжують виконувати роботи із капітального ремонту мосту. Підрядники вже демонтували частину старих конструкцій, облаштували перехідні плити та укріпили конуси підмостової зони.

Про це повідомляють на сайті Вінницької облдержадміністрації.

Як йдеться в повідомленні, на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О-02-21-05 Торків-Брацлав-Ситківці-Леухи-ст. Монастирище, на ділянці км 36+040, що у Немирівському районі, тривають роботи. Підрядники частково демонтували залізобетонні тротуарні плити та бар’єрне дорожнє огородження, з обох сторін штучної споруди демонтували огородження на підходах до моста.

Завершили роботи з демонтажу слабких шарів бетону (пошкодженого захисного шару) та гідроізоляції по прогонових конструкціях.

Працівники підрядного підприємства продовжують влаштовувати перехідні плити до мосту та укріплювати конуси підмостової зони. Крім того, проводять монтування арматурної сітки для заливки монолітної плити.

Варто зазначити, що ремонтні роботи тривають по одній стороні мосту. Одна частина проїзду огороджена бетонними блоками для захисту працівників від наїзду автомобільного транспорту.

Рух через міст не перекривався, однак діють обмеження для вантажного транспорту.

Нагадаємо, наприкінці червня на цьому мосту, який є одним з найдовших мості через Південний Буг, розпочалися ремонтні роботи.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Велике будівництво міст Немирівський район Південний Буг 
Матеріали по темі