Економіка

В Немирові почали ремонтувати міст біля однієї з найперших в Україні електростанцій. Фото і відео

9 квітня 2021, 16:33

У Вінницькій області приступили до ремонту мосту в місті Немирів на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення С-02-14-52 /Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка/ - Немирів, км 2+247. Об’єкт знаходиться в охоронній зоні пам’ятки архітектури і містобудування національного значення «Електростанція і млин» (друга половина ХІХ ст.)

Про це повідомляє Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області.

Ремонт проводиться в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Завершити об’єкт планують до 30 вересня 2021 року.

9 квітня в рамках підготовчих робіт будівельниками-мостовиками виконується організація дорожнього руху із установкою дорожніх знаків, схеми об’їзду, світлофорів, огородження місця проведення робіт. Крім того, забезпечується постійний водовідвід надлишкової води із утриманням вказаного рівня води протягом всього будівництва.

Передбачено виконання робіт у чотири етапи.

На першому етапі проведуть роботи по демонтажу на пішохідному містку:

  • перенесення електричних та слабострумких кабелів, перильного огородження, демонтаж існуючих залізобетонних плит, металевих балок містка
  • демонтаж на мостовій споруді: розбирання бар’єрного та перильного огородження, фрезерування асфальтобетонних шарів, розбирання ухилоутворюючих шарів, прогонових конструкцій.

По завершенню проведуть демонтаж тротуарних плит на підходах та земляні роботи на підходах для влаштування монолітних шафових стінок.


Роботи з ремонту виконує ДП «ГРАНІТ Україна». Вони перемогли в тендері через «Прозорро» з ціновою пропозицією 6,8 млн гривень.

У 2019-2020 роках відремонтовано 1,690 км автомобільної дороги загального користування місцевого значення С-02-14-52 (Стрий-Немирів-Кропивницький-Знам’янка)-Немирів на км 1+000 – 2+690, на якій знаходиться вказаний міст поруч з яким на березі річки стоїть одна з візитівок Немирова - паровий млин-електростанція (одна з перших електростанцій в Україні має форми модернізованого центральноєвропейського бароко).

У результаті проведення поточного середнього та капітального ремонтів дороги та штучної споруди, територіальна громада матиме чудове підґрунтя для розвитку туризму, підвищення туристичної привабливості і розвитку туристичної інфраструктури, що в подальшому підштовхне до соціально-економічного розвитку громади, забезпечить зростання надходжень до бюджетів усіх рівнів.

Як повідомляла Вінниця.info, на час ремонту рух через міст перекритий. Схема об’їзду ТУТ.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото і відео - СМАД

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: міст Немирів ремонт 
Матеріали по темі