Суспільство

В Немирові відремонтували газопровід, на якому нещодавно стався витік газу

6 серпня 2020, 15:03

3 серпня на газопроводі в Немирові стався витік газу. Газопостачання на 15-ти вулицях тоді зупинили, а співробітники АТ «Вінницягаз» впродовж кількох діб ліквідували наслідки аварії. Станом на 6 серпня мешканцям будинків, які залишилися без блакитного палива, поступово почали відновлювати газопостачання.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці АТ «Вінницягаз».

«Компанією замінено дві аварійні ділянки газопроводу. Одна - діаметром 219 мм протяжністю 1,5 м, інша – діаметром 57 мм протяжністю 4,5 м. Даним газогоном блакитне паливо доставляється близько 600 споживачів газу міста», ‒ йдеться в дописі підприємства.

Станом на 5 серпня ремонтники перевіряли газову мережу на герметичність. З 6 серпня газовики розпочали роботи з відновлення газопостачання споживачам.

«Повторне прохання до мешканців будинків та квартир закрити крани на газопроводах перед газовими приладами та на момент пуску газу забезпечити доступ працівників АТ «Вінницягаз» до газових приладів своїх помешкань.

Наголошуємо на тому, що з метою забезпечення безпечного газопостачання, відновлення подачі газу буде проводитися лише за наявності мешканців в своїх будинках та квартирах», ‒ повідомляють в АТ «Вінницягаз».

Також в компанії зазначають, що ремонт виконувався за рахунок плати за розподіл природного газу. Через це в компанії закликають споживачів вчасно сплачувати за послугу розподілу газу. Це дасть можливість газовикам швидко та якісно реагувати на подібні ситуації.

Вінниця.info, фото ‒ з фейсбук-сторінки АТ «Вінницягаз»

Теги: Немирів Вінницягаз газопровід витік газу 
Матеріали по темі