Місто

В новому корпусі дитсадка «Бджілка» у Вінниці до зими планують встановити вікна. Під час сесії виділили на це гроші

25 вересня 2020, 15:34

25 вересня під час сесії міської ради депутати ухвалили рішення про виділення 800 тисяч гривень на встановлення вікон у ДНЗ №16. В місті сподіваються, що нові вікна в садку встановлять до початку зими.

Про це повідомляють на сайті Вінницької міськради.

Як йдеться в повідомленні, роботи у ДНЗ №16, що по вул. Зерова, 12, розпочалися минулого року. Будівельники знесли старе аварійне приміщення і на його місці будують новий корпус. Дитячий садочок «Бджілка» розміщується у двох корпусах. Один із них –1936 року забудови та був в аварійному стані. Наразі на його місці зводять новий триповерховий корпус.

Вже побудовано «коробку» та покрівлю з водостічною системою, провели низку інших робіт. Наразі приступили до влаштування сходів, ґанків, та входів у підвал. Роботи виконуються повністю за кошти бюджету громади. Щоб будівля добре перезимувала, потрібно встановити вікна та вхідні двері.

«Ми направляємо 800 тисяч гривень на встановлення вікон у корпусі дитячого садочку №16 по вул. Миколи Зерова, 12. Ми маємо його законсервувати на зимовий період. Також ми виділяємо один мільйон гривень на продовження реконструкції школи №2», – відзначив міський голова Сергій Моргунов.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Вінниці триває реконструкція дитсадка «Бджілка». Один з корпусів закладу будують з «нуля».

Вінниця.info, фото – з сайту міськради

Теги: садок "Бджілка" реконструкція будівництво нового корпусу Моргунов діти гроші вікна міськрада 
Матеріали по темі