Місто

В новому муніципальному будинку на Вишеньці зможуть купити квартиру і переселенці

26 травня 2022, 19:43

Виконком Вінницької міської ради затвердив рішення про визначення квот на початок реєстрації кандидатів на участь у новому муніципальному будинку, який мають збудувати на Вишеньці. А придбати квартиру там зможуть тепер і переселенці.

Про це повідомили у Вінницькій міській раді.

Вартість 1м2 житла затверджено в розмірі 22 990, що традиційно є найкращим варіантом поєднання ціни-якості на первинному ринку нерухомості.

Вперше до участі у Програмі можуть долучитися працівники переміщених підприємств, які мають бажання оселитися у нашій громаді. Так само це стосується і внутрішньо переміщених осіб.

Також є окремі квоти для працівників бюджетної сфери (вчителі, медичні працівники), учасників бойових дій в Афганістані та учасників бойових дій, які проходили військову службу в зоні антитерористичної операції (АТО/ООС), членів родин загиблих військових, а також молодих та багатодітних сімей, людей із інвалідністю, осіб, які належать до постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи та осіб, які перебувають на квартирному обліку.

Прийом заяв та реєстрація кандидатів на участь у Програмі «Муніципальне житло» буде здійснюватися з 10 по 27 червня 2022 року в приміщенні будівлі по вул. Соборна, 36 (ліве крило І поверху) з 10:00 до 16:30 (обідня перерва 13:00-14:00).

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: муніципальне житло Вишенька переселенці 
Матеріали по темі