Місто

Видали ключі власникам квартир у «Муніципальному житлі» на вул. Запорожця

26 вересня 2019, 13:09

У Вінниці власникам 59 квартир, які придбали за програмою «Муніципальне житло Вінницької міської об’єднаної територіальної громади», видали ключі. Помешкання знаходяться у другому пусковому комплексі по вул. П. Запорожця,4.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

«Будівництво об’єкту розпочато в липні 2016 року. Минулого року введено в експлуатацію перший пусковий комплекс, наразі готовий до експлуатації вже другий. Житловий об’єкт на вул. П. Запорожця,4 складається з двох пускових комплексів. Це 10-поверхові цегляні житлові будинки на 183 квартири», - зауважують там.

Програма «Муніципальне житло Вінницької міської об’єднаної територіальної громади» реалізується з 2009 року. Всього за період дії програми введено в експлуатацію 8 житлових будинків: по вул.Келецька,128,а; вул. Смірнова – I пров.Український,23/6; пров. Щорса,18а; група з 3-х житлових будинків на вул.Чехова,9а-в; два будинки на вул. П. Запорожця,4

Наступним об’єктом Програми визначено об’єкт на вулиці Маяковського (район МКЛ №3), який будується у ІІ черги (два житлових будинки загалом на 160 квартир).

Вінниця.info, фото - із сайту ВМР

Теги: Вінниця муніципальне житло 
Матеріали по темі