27 верес. 2021 17:37

Останнє оновлення  
22 груд. 2023 12:51
Економіка
0

90

0

В опалювальний сезон – без подорожчання: річні ціни на газ у жовтні для вінничан не зміняться

В опалювальний сезон – без подорожчання: річні ціни на газ у жовтні для вінничан не зміняться

У Вінниці, постачальник ТОВ «ВінницяГаз Збут» встановив річний тариф у 7.99 грн за кубометр


В опалювальний сезон – без подорожчання: річні ціни на газ у жовтні для вінничан не зміняться

В Україні та у Вінниці зокрема газопостачальні компанії опублікували жовтневі цінники на «блакитне паливо» для побутових споживачів, тобто населення.

Відповідний моніторинг опублікували на сайті ГазПравди.

Річні базові ціни на газ залишаються стабільними та значно вигіднішими за місячні тарифні плани п’ятий місяць поспіль. Як і раніше, залежно від компанії, річна, фіксована ціна «блакитного палива» у вересні коливатиметься від 7,80 до 13,50 грн за кубометр.

Найнижчі ціни запропонували Агросинтез Трейдінг (7,80 грн за кубометр), Евода Трейд КП Луцькводоканал (7,88 грн за кубометр), Черкасигаз Збут і Уманьгаз Збут (7,89 грн за кубометр), а також Газопостачальна компанія Нафтогаз України (7,96 грн за кубометр).

Загалом більшість компаній встановила ціни до 9 грн за кубометр. У Вінниці, постачальник ТОВ «ВінницяГаз Збут» встановив річний тариф у 7.99 грн за кубометр.

Найвищі ж цінники на газ – 13,5 грн за куб – встановили Чернівецька обласна енергопостачальна компанія, Житомирська обласна енергопостачальна компанія та Херсонська обласна енергопостачальна компанія.

Нагадаємо, що з травня 2021 року по квітень 2022 року в Україні як базова діє саме річна ціна. Її постачальники можуть змінювати лише в бік зниження. І саме на фіксовані ціни споживачів перевели автоматино. Водночас за бажанням люди можуть обрати й інші тарифні плани: місячні чи сезонні.

Зокрема, сезонні тарифні плани передбачають рівномірну оплату, тобто можливість сплачувати за паливо рівними частинами щомісяця.

Вартість кубометра газу при цьому обіцяють однакову до самого кінця опалювального сезону. Таким чином можна уникнути пікового навантаження на сімейний бюджет у найхолодніші зимові місяці, рівномірно розподіливши витрати на решту місяців.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото ілюстратине