Суспільство

В Парижі презентують світлини 90-річних бабусь з Вінниччини. Фото

29 липня 2017, 17:04

 На Вінниччині в селі Монастирське та Буди в рамках проекту «Мистецькі експедиції» провели незвичний кастинг «Літні memo». Фотографували жінок, яким більше 90 років. Світлини будуть презентовані в Парижі.

Про це Вінниця.info розповіла організатор проекту «Мистецькі експедиції» Людмила Гарарук.

«Ми провели кастинг для літніх жінок, яким за 90 років. Було всього дві умови: перша це вік – за 90 років, а друга умова це обов’язково мають бути жінки саме з сільської місцевості. Чому, саме такий вік? Тому що ці жінки народилися ще в роки колективізації, вони пережили голодомор, війну, післявоєнні часи і вони вижили. Вони втримали нашу землю. Вони не знали що вони героїні…

На таких жінок зараз потрібно звернути увагу, їм не потрібні гроші, їм потрібна тільки наша увага, щоб ми просто поговорили з ними, хоча б 5 хвилин.

Скоро повноцінна виставка відбудеться у Києві, а 24 серпня в Парижі на конференції демократичної освіти. Там ми робитимемо День України і розпочнемо захід з презентації виставки фотографій саме цих 90-річних бабусь», - каже Л. Гарарук.

Нагадаємо, на Брацлавщину приїхали художники з Києва та Вінниці на пленер в рамках проекту «Мистецькі експедиції». Митці кілька днів прожили на Вінниччині та за цей час створили картини, на яких зображені пам’ятки архітектури та неймовірні пейзажі місцевості.

 

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Париж фото жінки 
Матеріали по темі