Місто

В парку Дружби народів та Лісопарку облаштовують зони відпочинку. Фоторепортаж

20 жовтня 2017, 15:15

 У Вінниці в парку Дружби народів почали облаштовувати велодоріжки та алеї. Такі ж роботи проводили у Лісопарку, де зробили алею, повинні встановити лавочки та освітлення.

Станом на 20 жовтня на території біля Вишенського озера працює три бригади робітників. Вони демонтують старі бордюри та встановлюють нові, облаштовують велодоріжки та засипають їх щебнем. За їх словами завершити роботи планують до кінця листопада.

В парку Дружби народів мають бути встановлені нові лавочки, освітлення та урни.

Нагадаємо, в травні цього року виконавчий комітет Вінницької міської ради дав дозвіл департаменту капітального будівництва на проектування реконструкції головного входу до парку «Дружби народів».

 

В Лісопарку встановили інформаційні стенди, правда, поки що вони пусті. На деревах, де облаштовують нову зону для відпочинку з’явилися годівнички двох видів, частину бордюрів засипали щебенем двох кольорів. Попередньо тут вже встановили стовпи для зовнішнього освітлення, заклали бруківкою місця, де стоятимуть лавки, встановили камери відеонагляду. Cтаном на 12 годину робітників на будівельному майданчику не було.

Парк Дружби народів

 

 

 Лісопарк

 

 

 

 

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: лісопарк 
Матеріали по темі