Місто

В парку Дружби народів алею встелили кольоровою бруківкою з орнаментом вишиванки. Відео

19 травня 2020, 10:39

У Вінниці облаштували нову зону відпочинку. В парку Дружби народів алею встелили кольоровою бруківкою, викладену у формі орнаменту вишиванки. Оновили сквер завдяки проекту вінничанки, який минулого року виграв на конкурсі «Бюджет громадських Ініціатив».

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Віта».

«Раніше тут не було бруківки і коли після дощу гуляли з сином, він ступив ногою в калюжу. В той момент подумала, що було б непогано, якби в нашому парку була доріжка», – каже Анжеліка Ремішевська, авторка проекту «Вишенська «Вишиванка».

Жінка пригадує, як вперше у своїй уяві придумала, як виглядатиме алея з бруківкою.

На бруківці зображений Подільський візерунок. Алея по-українськи у Вінниці – це одночасно комфортне місце для відпочинку, нова фотозона та ще один патріотичний куточок.

Гроші на реалізація свого задуму дівчина виграла. Рік тому подала проект на конкурс «Бюджет громадських ініціатив». Тоді майже 1500 вінничан ідею вподобали.

«Минулого року в нас перемогли 12 проектів – 6 великих та 6 малих. Одним із проектів був «Вишенська «Вишиванка», – каже Наталія Малецька, начальниця інформаційно-аналітичного відділу ВМР.

Цьогоріч, попри карантин, проекти міськрада втілює у життя міста і приймає нові заявки на онлайн-платформі «Громадський бюджет Вінниці» та поштовій скриньці мерії.

Саме правильно оформити ідею в проект, врахувати все до найменших дрібниць, учасникам конкурсу допомагають представники міської ради. На задуми, як змінити Вінницю у 2021 році, дають 8 мільйонів гривень.

Конкурс «Бюджет громадських ініціатив» фінансує ідеї вінничан уже 4 роки поспіль. За цей час реалізували майже півсотні проектів.


Нагадаємо, що біля озера на Волошковій облаштують сцену з амфітеатром.

Вінниця.info

Теги: алея бруківка парк Дружби народів 
Матеріали по темі