Суспільство

В парку Кумбари, біля Південного Бугу, встановили нові лавочки і висадили квіти. Фото

10 травня 2019, 14:39

Вінницькі учні разом із комунальниками привели до ладу парк Кумбали, що біля Південного Бугу. Нещодавно прибрали територію від сміття, висадили квіти, а також встановили нові лавочки. У найближчих планах школярів – озеленення парку.

Про це йдеться в сюжеті телеканалу «Віта».

Наводити лад на історичній Богуновій горі взялися учні школи №3. На допомогу їм прийшли і міські комунальники. Встановили садові урни та замінили старі лавочки.

«Лавочки були просто в жахливому стані. Чесно кажучи, лавками їх було важко назвати. Вони розвалювалися, перил просто не було», – каже Гліб Довгий, автор еко-ініціативи, учень школи №3.

За озелененням території допомоги у Зеленбуді. Сотні саджанців низькорослої багаторічної гвоздики тепер прикраса Богунової гори.

У найближчих планах школярів – висадка дерев. 20 тисяч гривень для їх придбання принесла перемога в конкурсі «Бюджетів екологічних ініціатив».

«Маємо 20 тисяч гривень. Будуть закуплені дерева, які ми висадимо на схилах. Це укріплює береги. Також плануємо купити квіткові композиції», – розповідає Юлія Дячок, педагог-організатор школи №3.

Діти щороку чепурять територію усією школою: прибирають сміття, фарбують перила артинових сходів. Переконані, причепурена історична місцина зацікавить і туристів, і самих вінничан.

Вінниця.info

Теги: Кумбари Богунова гора парк 
Матеріали по темі