Місто

В парку на Тяжилові встановили лавочки і монтують майданчик з турніками

22 вересня 2020, 09:33

В парку Інтеграл, що на Тяжилові, ведуться роботи по облаштуванню зони відпочинку. Нині робітники будують доріжки, встановили вісім лавочок та розпочали монтувати майданчик з турніками для занять воркаутом.

Облаштування зони відпочинку в парку Інтеграл – проект, який став переможцем конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» ще у 2017 році.

Про це йдеться на сайті Вінницької міської ради.

Проект «Благоустрій парку Інтеграл (мікрорайон Тяжилів) в м. Вінниці» був підтриманий вінничанами у 2017 році. Однак двічі його реалізацію переносили, оскільки саме в тому районі мали будувати багатофункціональний Палац спорту. Однак в ході розробки проектно-кошторисної документації вартість будівництва цього масштабного спортивного комплексу сягнула 396 млн грн. Через таку високу вартість було прийнято рішення відтермінувати реалізацію цього об’єкта.

Днями в парку Інтеграл розпочалися активні роботи. Тут встановили вісім лавочок, облаштовують тротуарні доріжки та розпочали облаштовувати воркаут-майданчик. Згодом будуть встановлювати смітники, вуличні меблі та освітлення.

«На початку цього року було проведено ряд нарад, під час яких було прийнято рішення щодо проведення в цьому році робіт з капітального ремонту зони благоустрою по вул. Чехова», – зазначила начальниця інформаційно-аналітичного відділу департаменту правової політики та якості міської ради Наталія Малецька.

Вінниця.info, фото ВМР

Теги: Інтеграл Тяжилів парк лавочки 
Матеріали по темі