Місто

В парку відреставрують улюблений атракціон кількох поколінь вінничан

3 червня 2016, 13:09

 Атракціон «Колесо сміху», що у вінницькому центральному парку відреставрують і збережуть його автентичний вигляд. Саме цей атракціон є одним з перших місць розваги дітей з післявоєнних років. Будиночок із «Колесом сміху» був зведений ще в 1951 році, з тих пір вже виросло кілька поколінь вінничан. Його пам’ятають люди, яким зараз 50 років, і ті, кому за 30-ть…

Тривалий час карусель не працювала, так як дерев’яна будівля в аварійному стані. Цього року КП «Вінницязеленбуд», на балансі якого перебувають атракціони, береться за повну реконструкцію, яку проводитимуть за власні кошти підприємства.

Планують зробити надійний фундамент, замінити дах, оновити все в приміщенні, при цьому збережуться конструкції балок, які тримають будівлю, та саме колесо. Фахівці перевірили механізми, вони у відмінному стані.

«Ремонт ми будемо робити за рахунок ресурсів нашого підприємства. Хочемо оновити парк до 80-річчя з дня його народження. Вже зробили багато робіт, плануємо ще відновити «Колесо сміху», і якщо в нас залишаться ресурси, зробимо автодром. Зараз по будівлі, де «Колесо сміху», ми робимо проект, дефектовочний акт, готуємо всі документи, потім приступимо до капремонту. Механізм атракціону збережений, нам треба відновити будівлю, не порушуючи її вигляд», - розповів директор КП «Вінницязеленбуд» Ігор Любовський.

 

 

 

ВИННИЦА.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: реставрація колесо сміху 
Матеріали по темі