Суспільство

В перший тиждень нового року на ГРВІ захворіли понад 9 тисяч вінничан

4 січня 2019, 13:45

 Впродовж 1-го тижня 2019 року захворюваність на захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції знизилась на 9,2%. Це на 16,5% нижчою епідемічного порогового рівня. Впродовж тижня за медичною допомогою  з приводу ГРВІ звернулось 9297 осіб серед захворілих 5059 (54,5%) дітей. Було госпіталізовано 469 осіб в тому числі 331 дитина. Летальних випадків не зареєстровано.

Про це повідомляє Лабораторний центр МОЗ у Вінницькій області.

Найбільші рівні захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції реєструвались в м. Вінниці, м. Ладижин, Бершадському, Тиврівському та Ямпільському районах.

З початку епідемічного сезону  у вірусологічній лабораторії ДУ «Вінницький ОЛЦ МОЗ України» методом люмінесцентної мікроскопії досліджено матеріал від 22 осіб. Отримано 3 позитивних результати на РС-вірус, 2 на аденовірус та 1 на вірус парагрипу.  Методом  ПЛР досліджено 25 зразків матеріалу, у 9 випадках було виділено вірус грипу типу А. Проведено 3 серологічних дослідження (парних сироваток) на грип та ГРВІ, отримано 1 позитивний результат на вірус грипу типу А H3N2.

Вінниця.info

Теги: грип 
Матеріали по темі