Суспільство

В Південному Бузі на межі Вінницької і Хмельницької областей повторно зафіксували перевищення вмісту азоту амонійного і фосфатів

3 березня 2021, 10:17

24 лютого Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області повторно проведено спостереження за якістю поверхневої води в річці від Хмельницької області до м. Вінниці. Виявлено перевищення вмісту вміст азоту амонійого та фосфат-іону.

Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Вінницькій області.

Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції був здійснений виїзд пересувною лабораторією в район «Кармелюкового крісла», яке знаходиться на межі Вінницької та Хмельницької областей. На місці були відібрані проби з річки Південний Буг та проведений експрес-аналіз на вміст азоту амонійого та фосфат-іону. За результатами експрес аналізу концентрація азоту амонійного становить 3,6 мг/дм3 при нормативі 2,0 мг/дм3, фосфати 1,85 мг/дм3 при нормі 3,5 мг/дм3.

«Детальне дослідження відібраних проб води на вміст забруднюючих речовин проводиться в лабораторних умовах, про результати буде повідомлено додатково», - зазначено в повідомленні.

Нагадаємо, наприкінці січня спеціалісти Державних екологічних інспекцій у Вінницькій та Хмельницькій областях провели відбір проб на межі двох областей в річці Південний Буг. За результатами перевірок в двох пунктах відбору спеціалісти зафіксували незначне забруднення річки азотом амонійним.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Винница.info в Telegram
Теги: Південний Буг забруднення 
Матеріали по темі