Суспільство

В Подільському зоопарку «поселяться» роботизовані динозаври

16 жовтня 2020, 17:18

В Подільському зоопарку з’являться роботизовані динозаври. Тварин-роботів виготовили китайські інженери. Анкілозавр тріцератопс, тиранозавр, еораптор та ще десяток справжніх велетнів рухатимуться та видаватимуть різні реалістичні звуки. Роботизованих динозаврів відправлять до Вінниці наприкінці жовтня.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці Подільського зоопарку.

Як йдеться в повідомленні, на земельній ділянці, де вони «житимуть», вже почали розбивати дендропарк. 16 жовтня тут висадили велетенську білу ялицю. Поряд з нею вже височіють 14 вічнозелених дерев. Переважно це сосни і туї. Родзинкою парку є і тис ягідний та каштан їстівний. За кілька днів територію озеленять ще кількома деревами. Висаджують їх за сучасними технологіями, які дозволяють рослинам швидко адаптуватись до нових умов.

Співробітники зоопарку зазначають, що розшукати парк роботодинозаврів буде нескладно. Велетенські механізовані тварини зустрічатимуть відвідувачів при вході у зоопарк. Наразі тут триває будівництво вхідної групи із офісною будівлею.

Невдовзі на сторінці зоопарку мають з’явитися відео, як тривають будівельні роботи з облаштування парку для динозаврів-роботів.


Нагадаємо, нещодавно у Подільському зоопарку для птахів облаштували вольєри.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі ‒ https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото ‒ з фейсбук-сторінки зоопарку

Теги: Подільський зоопарк динозаври роботи 
Матеріали по темі