Суспільство

В Подільському зоопарку відвідувачів «зустрічатимуть» динозаври. Фото

13 грудня 2020, 15:59

В Подільському зоопарку триває облаштування нового входу зі сторони вулиці Київської та парку роботизованих динозаврів, який розбудовують біля новозбудованої вхідної групи. На сьогодні до парку вже завезли 14 фігур з Китаю, згодом надійдуть ще три. Відкрити нові локації планують цієї зими, але вже після Нового року.

«Ми це все робимо для того, аби якомога сильніше збільшити туристопотік. Зараз побудували новий вхід в зоопарк, там вже є конференц-зала, кафетерій, кімната матері й дитини. Облаштували туалети: три чоловічих та три ‒ жіночих. Облаштували кабіни для людей з інвалідністю. Там буде також ветеринарна клініка, на другому поверсі ‒ буде адміністрація зоопарку. На третьому поверсі облаштовуватимемо оглядову вежу», ‒ розповідає журналісту Вінниця.info директор зоопарку Євген Ткачик.

На сьогодні будівництво замку, а саме так виглядає так звана вхідна група, триває. За словами очільника закладу, багато працівників хворіють, тому відкриття локації затримується до початку наступного року.


Відразу за вхідною групою ‒ парк роботизованих динозаврів. Вони рухатимуться і видаватимуть різні звуки. Деякі з динозаврів сягають майже десяти метрів у довжину.

«14 динозаврів, а має бути 17. Ще три надійдуть з Китаю. Ми на тій території вже висадили вічнозелені насадження, зараз там роблять паркан, доріжки, будемо засівати травою, підсипати щебнем. З понеділка почнемо благоустрій території.

Ці фігури вдосконалені, так що можуть працювати цілий рік. Там, де встановили подібні фігури раніше, за мінусової температури вони не працювали. Подібного роду фігури вже є на Буковелі, в Дніпрі, Харкові та Запоріжжі. Ще невдовзі монтуватиметься дендропарк на ВДНХ у Києві. Всі фігури замовляли в однієї китайської компанії», ‒ розповідає Євген Ткачик про парк роботизованих велетнів.

За словами очільника зоопарку, з постачальниками вдалося домовитися щодо сезонних «ротацій» цих фігур раз на рік.

«Щоб на літо завозили велетенських комах, наприклад. Аби людям було цікаво», ‒ додає чоловік.


Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info

Більше фото - у слайдері

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: Подільський зоопарк динозаври роботи оновлений вхід 
Матеріали по темі