Суспільство

В Подільському зоопарку встановлять скульптури 12 знаків зодіаку та дерев’яний трон для Святого Миколая

26 жовтня 2020, 15:58

В Подільському зоопарку триває облаштування новорічної резиденції. На сьогодні там вже встановили велетенську ялинку, а невдовзі її підсвітять святковою ілюмінацією. Окрім того, навколо ялинки встановлять скульптури 12 знаків зодіаку, а також в приміщенні поставлять трон для Святого Миколая.

Про це йдеться в повідомленні на фейсбук-сторінці Подільського зоопарку.

«Новорічну резиденцію у Подільському зоопарку тепер прикрашає велетенська ялинка. Невдовзі офіс головного новорічного персонажа та площу перед ним підсвітять святковою ілюмінацією. Навколо ялинки встановлять скульптури 12 знаків зодіаку. На стадії завершення і внутрішні роботи в будівлі резиденції. Для Святого Миколая тут збудують справжній дерев'яний трон», – йдеться в дописі закладу.

За словами директора зоопарку Євгена Ткачика, скульптури мають прикрашати зоопарк вже 19 грудня, але точної дати встановлення немає. На майбутнє вони, як і трон для Святого Миколая, стануть постійною локацією, де відвідувачі зможуть фотографуватися.

«Встановити маємо до 19 грудня. Замовляли скульптури з Тернопільської області. Як і дерев’яний трон для Святого Миколая, це все стоятиме там постійно. Щоб дітки цілий рік могли фотографуватися там», – розповів журналісту Вінниця.info Євген Ткачик.

Раніше ми підготували репортаж, як триває в зоопарку будівництво новорічної резиденції.Проект резиденції

Нагадаємо, в Подільському зоопарку невдовзі «поселяться» роботизовані динозаври. Їх везуть до закладу з Китаю.

Новини в зручному форматі в нашому Telegram-каналі https://t.me/vinnitsa_info.

Вінниця.info, фото – власні та з фейсбук-сторінки зоопарку

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: зоопарк скульптури Новий рік новорічна резиденція 
Матеріали по темі