Суспільство

В поліції Вінниччини нагородили двох активістів, які допомогли розшукати 10-річного хлопчика

25 червня 2020, 13:41

Ввечері 23-го червня у Вінниці оголосили в розшук 10-річного Сергія Іокшаса, який вдень поїхав кататися на велосипеді і не повернувся. Активісти Ярослав Пашкевич та Олександр Нагорний зібрали команду з 15-ти людей та вирушили разом з поліцією на пошуки зниклого. За годину хлопчика волонтери розшукали. В поліції Вінниччини нагородили чоловіків, які вже не вперше долучаються до розшуку дітей разом з правоохоронцями.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці поліції Вінницької області.

Координатор ГО Всеукраїнської співдружності «Пошук зниклих дітей» Ярослав Пашкевич та активіст спільноти «Велодопомога м. Вінниці» Олександр Нагорний 23 червня в черговий раз відгукнулись на повідомлення поліції у соцмережах про розшук дитини. Цього разу шукали 10-річного Сергія з Вінниці. До поліції близько восьмої години вечора звернулись за допомогою рідні хлопчика. Вони повідомили, що ще в обідню пору він поїхав кататися на велосипеді і зник. На пошуки дитини підняли по тривозі особовий склад вінницької поліції, орієнтування з прикметами хлопчика розіслали усім підрозділам поліції, інформували про зниклу дитину через ЗМІ та соцмережі.

Активісти зібрали ще 15 людей і поїхали шукати разом з поліцейськими. В районі, де пропав хлопчик, поруч ліс та озеро. Після години пошуків волонтери знайшли хлопчика на вулиці поблизу місця його колишнього проживання.

Очільник обласної поліції Іван Іщенко подякував Ярославу Пашкевичу та Олександру Нагорному за небайдужість і безкорисну допомогу поліції та вручив подяки.

Керівник поліції також зазначив, що важко переоцінити допомогу волонтерів у пошуку зниклих дітей, адже коли надходять такі повідомлення – цінна кожна хвилина. Він подякував усім небайдужим людям, які сприяють поліції в такій роботі.


Вінниця.info, фото – поліції

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: розшук діти активісти волонтери Вінниця 
Матеріали по темі