Суспільство

В районах Вінниччини відключають газ, щоб провести ремонтні роботи. Графік

13 червня 2017, 16:09

 У Вінницькій області тривають планові зупинки газорозподільних станцій (об’єкти «Укртрансгазу»), у цей час «Вінницягаз» проводить свої ремонтно-профілактичні роботи. З травня і до кінця серпня 2017 року в деяких районах області відключають газ.

Про це Вінниця.info повідомляє спеціаліст із зв’язків із громадськістю ПАТ «Вінницягаз» Оксана Поліщук.

«Ми обстежуємо та ремонтуємо газорозподільні пункти, шкафні установки, газопроводи низького, середнього та високого тиску, опресовуємо газопроводи – перевіряємо їх на щільність та герметичність, на відсутність витоків. А потім починаємо відрегульовувати тиск на ГРП та шкафних установках і відновлювати газопостачання – це і є найтриваліший процес, бо вимагає присутності вдома кожного споживача!», - повідомляє фахівець і зазначає, що на сайті «Вінницягаз» оприлюднено графік зупинок ГРС.

«Для «Вінницягаз» літній час «найгарячіша» пора, адже це тих безцінних три місяці, коли ми можемо ремонтувати, обстежувати і перевіряти з найменшим дискомфортом для людей, пов’язаним із відсутністю газу! Вже на початку осені компанія має прозвітувати про повну готовність газових мереж області до нового опалювального сезону, а люди мають бути певні у безпеці цього газопостачання», - додає Оксана Поліщук.

Зупинки ГРС розпочалися ще у травні і триватимуть до кінця серпня включно.

Станом на сьогоднішній день зупинено роботу таких ГРС:

1. ГРС «Махнівка» - Козятин (12.06. – 23.06)

2. ГРС «Сальник» - Калинівка (5.06-16.06)

3. ГРС «Турбів» - Турбів (5.06 – ведуться роботи по відновленню)

4. ГРС «Тарасівка» - Тульчин (5.06-18.06)

Із графіком зупинок газорозподільних станцій можна ознайомитися за посиланням ТУТ.

Вінниця.info

Підписуйтесь на Вінниця.info в Telegram
Теги: газ відключення 
Матеріали по темі